Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Мачки детективи: Кој го грабна кралот на шпоретите?

Алесандро Гати

Редовна цена ден 250.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 250.00 MKD
Попуст Распродадено
/

Тие се најспособните детективи во Париз. Четири, со шепи, опаш и мачешка... интуиција!

Големиот готвач Пјер Пате исчезна! Побегнал? Или пак е грабнат од „кралот на артичоките“ Марсел, неговиот историски противник? Полицијата талка во мрак, но Мистер Мунлајт и мачките детективи имаат непогрешлива интуиција и под- готвени се да истражуваат со мачешка остроумност!

Види повеќе

Издавач

Либи

Детали за производот

ISBN: 978-608-229-927-3
Година на издавање: 2015
Број на страници: 132

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука