Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Мачки детективи: Кој го намести Жан Мусташ?

Алесандро Гати

Редовна цена ден 250.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 250.00 MKD
Попуст Распродадено
/

Тие се најспособните детективи во Париз. Четири, со шепи, опаш и мачешка... интуиција!

Мачките детективи се избезумени. Госпо динот Жан Мусташ, симпатичен старец што работи во една фабрика за карамели, заврши во затвор! Обвинет е за грабеж, но мачките чувствуваат дека нешто смрди на измама. Меѓу тајните, измамите и лагите, ќе мораат да го решат случајот... со еден удар на опашката!

Види повеќе

Издавач

Либи

Детали за производот

ISBN: 978-608-229-930-3
Година на издавање: 2015
Број на страници: 132

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука