Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Шерлок Холмс за деца: Тројцата студенти

Артур Конан Дојл, адаптација: Стефани Бодет

Редовна цена ден 200.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 200.00 MKD
Попуст Распродадено
/

Господине Холмс – молам за вашата помош. Не смеам да ја вмешам полицијата. Ако овој немил СКАНДАЛ биде јавно објавен, репутацијата на овој универзитет ќе биде целосно УНИШТЕНА.

Едно опуштено патување со цел истражување се претвора во трка со времето кога професорот Соимс им се обраќа на Холмс и Вотсон со чудна мистерија.

Тројца студенти се осомничени за мамење пред испит, па ќе успее ли Холмс да го реши случајот навреме за да може да се одржи испитот?

Види повеќе

Издавач

Либи

Детали за производот

ISBN: 978-608-267-374-5
Година на издавање: 2022
Број на страници: 120

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука