Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Шерлок Холмс за деца: Марамата со точки

Артур Конан Дојл, адаптација: Стефани Бодет

Редовна цена ден 200.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 200.00 MKD
Попуст Распродадено
/

Со голема тага известуваме за СМРТТА на г-ѓицата Џулија Стоунер од Стоук Моран. Причината останува НЕПОЗНАТА.

Повторно се слушаат необичните звуци што за последен пат се огласиле околу мигот на смртта на Џулија. Сестра ѝ Хелен знае дека е само прашање на време кога и самата ќе ја доживее истата судбина. Се подготвува мрачен заговор, а единствениот начин да се фати злосторникот е да се зачекори среде смртоносна стапица...

Види повеќе

Издавач

Либи

Детали за производот

ISBN: 978-608-267-368-4
Година на издавање: 2022
Број на страници: 128

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука