Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Arsène Lupin: The secret of Sarek

Maurice Leblanc

Редовна цена ден 390.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 390.00 MKD
Попуст Распродадено
/
In “The Secret of Sarek,” the action takes place almost entirely on the fictional Island of Sarek in 1917, in which Leblanc deftly blends crime fantasy and science fiction. After seeing her name in an unrelated film, a woman traces the clues that lead her to a terrifying secret.

Види повеќе

Издавач

Арс ЛИБРИС

Детали за производот

ISBN: 978-608-267-258-8
Година на издавање: 2021
Број на страници: 272

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука