Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Further adventures of Arsène Lupin: The hollow needle

Maurice Leblanc

Редовна цена ден 360.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 360.00 MKD
Попуст Распродадено
/

Seeing Arsène Lupin look into the The Mystery of the Hollow Needle. The needle hides a secret that the Kings of France have been handing down since the time of Julius Caesar. The most fabulous treasure ever imagined, a collection of queens' dowries, pearls, rubies, sapphires and diamonds, the fortune of the kings of France...

Види повеќе

Издавач

Арс ЛИБРИС

Детали за производот

ISBN: 978-608-267-256-4
Година на издавање: 2021
Број на страници: 254

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука