Премини на информации за производот
1 исклучено 2

In vino veritas

Жарко Марковски

Редовна цена ден 290.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 290.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Неочекуван повик го разбуди пензионираниот инспектор Исак Китан од монотонијата на секојдневието. Поканет е на забава во куќа во која се случило мистериозно убиство. Пред да се пушти во акција, инспекторот мора најпрво да се поврзе со некои стари пријатели.

Види повеќе

Издавач

Жарко Марковски

Детали за производот

ISBN: 978-608-245-662-1
Година на издавање: 2021
Број на страници: 152

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука