Премини на информации за производот
1 исклучено 2

The Hard Way

Lee Child

Редовна цена ден 700.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 700.00 MKD
Попуст Распродадено
/

Jack Reacher is alone, the way he likes it.

He watches a man cross a New York street and drive away in a Mercedes. The car contains $1 million of ransom money. Reacher’s job is to make sure it all turns out right – money paid, family safely returned.

But Reacher is in the middle of a nasty little war where nothing is simple.

What started on a busy New York street explodes three thousand miles away, in the sleepy English countryside.

Reacher’s going to have to do this one the hard way.

Види повеќе

Издавач

Bantam Books

Детали за производот

ISBN: 9780857500137
Година на издавање:
Број на страници: 528

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука