Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Winter Prey

John Sandford

Редовна цена ден 330.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 330.00 MKD
Попуст Распродадено
/

The Iceman crept into the house on the edge of the lake. He killed the father first. Then the mother and child. And when his work was done, he set the house on fire.

Lucas Davenport has tracked killers in cities across America. But the woods of rural Wisconsin are as dark and primal as evil itself. The winters are harsher and colder. And in the heart of every mother and father, there is fear . . .

Because tonight, the Iceman cometh.

Види повеќе

Издавач

Avon

Детали за производот

ISBN: 9781849834803
Година на издавање:
Број на страници:

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука