Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Without Fail

Lee Child

Редовна цена ден 700.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 700.00 MKD
Попуст Распродадено
/

Jack Reacher walks alone.

No job, no ID, no last known address. But he never turns down a plea for help. Now a woman tracks him down. A woman serving at the very heart of US power. A woman who needs Reacher’s assistance in her new job.

Her job?

Protecting the Vice-President of the United States.

Her problem?

Someone wants the VP dead.

Види повеќе

‘Lee Child’s protagonist, Jack Reacher, is a hero in the Dirty Harry style, a man who lives by his own principles . . . Produces a surprising twist when it’s least expected.’ Sunday Telegraph

Издавач

Bantam Books

Детали за производот

ISBN: 9780857500090
Година на издавање:
Број на страници: 576

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука