Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Wolf Winter

Clare Francis

Редовна цена ден 330.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 330.00 MKD
Попуст Распродадено
/
In the chill of the Cold War, two Norwegians are shot dead after straying into Soviet wilderness, killings that will bind together three people in a web of treachery and passion: Halvard Starheim, veteran explorer, Ragna Johansenn, widow of one of the dead men and Rolf Berg, a Norwegian journalist.

Види повеќе

Издавач

Pan Books

Детали за производот

ISBN: 97803304771
Година на издавање:
Број на страници:

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука